LPRe _KM 3-02

Vážené dámy a páni,

dovoľte, aby sme Vás oslovili s prosbou o venovanie 2% z Vašich daní pre náš Klub Motýlik pri Lige proti reumatizmu na Slovensku.
Členovia nášho Klubu Motýlik (ochorenie postihuje na 90% ženy, výnimočne mužov) trpia na ťažkú, nevyliečiteľnú autoimunitnú chorobu – systémový lupus (SLE).

Lupus môže postihnúť svojou deštrukčnou silou všetky orgány v tele a niekedy sa prejavuje aj postihnutím pokožky rôznymi zápalmi, veľmi často na tvári v podobe začervenania v podobe motýľa.

To inšpirovalo pacientky Národného ústavu reumatických chorôb v Piešťanoch, aby v roku 2004 založili pri Lige proti reumatizmu na Slovensku pacientsku organizáciu s pomenovaním Klub Motýlik.

Poslaním Ligy proti reumatizmu – Klubu Motýlik je od jeho počiatku najmä vzájomná pomoc a poradenstvo pri rozličných ťažkostiach a životných situáciách, v ktorých sa pacienti s týmto ochorením ocitnú.
Dovoľte, aby sme sa na Vás obrátili s prosbou o podporu činnosti nášho Klubu Motýlik formou poskytnutia 2% z Vašej dane.
Sme nezisková organizácia, ktorá je prevádzkovaná len z dobrovoľných darov.

Občianske združenie Liga proti reumatizmu – Klub Motýlik nájdete v zozname prijímateľov 2% na rok 2017 na stránke Notárskej komory SR pod číslom 2568.

Základné údaje občianskeho združenia Liga proti reumatizmu – Klub Motýlik:
Názov: Liga proti reumatizmu – Klub Motýlik
Adresa: Slatinská 8, 82107 Bratislava
Právna forma: Občianske združenie
IČO/SID: 31822142/0014
Číslo účtu: 3047315556/0200 (Všeobecná úverová banka, a.s.)
IBAN: SK4402000000003047315556

Ak sa rozhodnete nás podporiť, uvítame, ak nám poskytnete o tom informáciu, aby sme Vás mohli zaradiť do zoznamu našich sympatizantov a podporovateľov.

Vyhlásenie o poukázaní 2% z dane na stiahnutie

Ďakovný odkaz