Akosi sa nám nepodarilo ešte v Klube Motýlik zorganizovať rekondičný pobyt, tak sme si povedali, že využijeme ponúknutú príležitosť od MP Bardejov.

Bardejovčania si vybrali hotel Solisko na Štrbskom Plese, ato sa nám zapáčilo tiež. A veru, neoľutovali sme. Spoznali sme nových priateľov, v hoteli sme využili služby wellnessu, nadýchali sme sa zdravého vzduchu a hlavne sme chodili na dlhé prechádzky, samozrejme s NW paličkami. Septembrové dni sú na horách už chladnejšie, takže pri chôdzi sme si niekedy museli nasadiť čiapky a natiahnuť rukavice. Zažili sme tento rok už aj prvé sneženie. Ale posledné dni sa oteplilo, takže to umocnilo nádherné zážitky a výhľady na Vysoké Tatry. Náš pobyt bol pracovný, povedala by som, že to bolo 3 v 1.

Od predsedníčky Dajky Kostíkovej z MP Bardejov sme získali cenné informácie, ako sa rekondičný pobyt organizuje. Každý večer sme si urobili pracovnú poradu a riešili sme to, čo doma nestíhame. Hlavne sme zorganizovali stretnutie Klubu Motýlik.

Zobrali sme si k srdcu vaše pripomienky, že „všetko je len vBratislave“, a tak sa zrodil plán na usporiadanie stretnutia vo Vysokých Tatrách. Hotel Solisko nám zabezpečil osobitnú miestnosť, občerstvenie a ešte aj nádherné počasie. Len škoda, že nás neprišlo viac. Tí, čo sa na stretnutí zúčastnili, iste neľutujú. A vy ostatní sa môžete tešiť možno o rok.

Ďakujeme Bardejovčania.