Dňa 20. 11. 2014 sa konal tematický kurz kontinuálneho vzdelávania (TK VD) Pacient a liek III. Kurz organizuje Lekárska fakulta SZU.

Pacient a liek III bol zameraný na základy farmakoekonomiky a typy farmakologických hodnotení. Ďalšou  témou bola kvalita života, jej meranie a preferencie pacienta  a ich výskum.

Všetky prednášky boli veľmi podnetné a pre orientáciu pacienta v problematike dôležité. Cieľom je, aby sa pacientske organizácie orientovali v daných témach a vedeli, podľa svojich možností, zasahovať do procesu tvorby zákonov v danej problematike.

-jc-

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/f/f/ffcb473e-823d-4649-b138-c6c19af61195/klubmotylik.sk/web/wp-content/themes/klubmotylik_ff/single.php on line 17