Milí členovia Klubu Motýlik.

Veríme, že Vám vlaňajší príspevok „Pre zdravie“  pomohol vylepšiť Vás zdravotný stav, a preto sme aj tento rok sme (aj vďaka  2% z daní) pripravili výhodu pre členov KM vo forme príspevku na ochranu a podporu Vášho zdravia vo výške 35 EUR.
Podmienky získania príspevku tú také isté ako minulý rok:
Ak si zakúpite (kdekoľvek na Slovensku) niečo „pre zdravie“ z ponúknutých možností, zašlete nám originálny doklad o zakúpení, uvediete potrebné údaje, kam Vám zašleme príspevok a dodržíte stanovené termíny, tak príspevok 35 EUR máme pre Vás pripravený. Suma na bloku nemusí byť presne 35 EUR, rozdiel si však budete hradiť sami.
Možnosti využitia príspevku:
  • Akupunktúra
  • Masáže – zdravotné
  • Plaváreň – plávanie, cvičenie vo vode, sauna
  • Posilňovňa
  • Rehabilitačné cvičenie, joga, pilates…
  • Soľná jaskyňa
 Vybrané aktivity prispôsobte svojmu zdravotnému stavu a odporúčaniam Vášho lekára!
Veríme, že si z bohatej ponuky vyberiete pre seba to najvhodnejšie.

NEZABUDNITE nám oznámiť ako Vám príspevok máme poslať (číslo účtu/ banku, poštový poukaz).

Doklad o zaplatení nám zašlite najneskôr do  31. októbra 2016. Po tomto termíne Vám už príspevok nebude možné zaslať.
Podmienkou príspevku je načas zaplatený členský príspevok na rok 2016.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Bude lepšie, keď si nejasnosti vyjasníme vopred a nebudeme musieť preplatenie príspevku odmietnuť.

Váš Klub Motýlik