Aj tento rok organizoval Klub Kĺbik pri Lige proti reumatizmu na Slovensku (www.klubklbik.sk) Rekondično-integračný pobyt pre pacientov a rodinných príslušníkov pacientov s reumatickým ochorením.

10. júla sme sa všetci dostavili do Hotela Ozón v Bardejovských kúpeľoch a náš rekondično-integračný pobyt sme začali Výročnou členskou schôdzou a oslavou 25. narodenín Remínky a Remka. V úvode sme si všetci pochutili na výbornej narodeninovej torte a po pondelkovej návšteve kúpeľného lekára sme si naplánovali procedúry, ktoré boli pre nás veľkým relaxom a tiež nám zčasti pomohli zmierniť naše zdravotné ťažkosti spôsobené reumatickým ochorením.

Organizátori pripravili veľmi zaujímavý program, v ktorom si každý našiel to svoje. Pani Dr. Košková s nami diskutovala na odbornú tému, Zuzka viedla kreatívnu dielňu, s Luckou sme sa zabávali pri rôznych hrách pre malých i veľkých, s Timkou tancovali všetci bez ohľadu na vek. Užili sme si zaujímavé popoludnie s Krajinou záchrancov, kde sme sa pútavou formou učili podávať prvú pomoc. Celý týždeň sa niesol v radosti s darčekov od tajného priateľa a tiež v lámaní si hlávky nad tým, aký darček darujem a kúskom adrenalínu ako ho darujem, aby ma môj tajný priateľ neodhalil.

Rekondičný pobyt bol plný smiechu, radosti, nových priateľstiev, ale aj zmiernenia strachu a bolesti s vedomia, že moje dieťa má reumu. Rekondično-integračný pobyt nám priniesol množstvo milých aj úsmevných príhod, na ktoré budeme rady spomínať, a preto sa už teraz tešíme na tento pobyt aj o rok.

-jf-


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/f/f/ffcb473e-823d-4649-b138-c6c19af61195/klubmotylik.sk/web/wp-content/themes/klubmotylik_ff/single.php on line 17