Svetový deň reumatizmu 2014, ktorý sa konal v Piešťanoch na Kúpeľnom ostrove svojou účasťou podporil aj Klub Motýlik.

Nádherné jesenné počasie umocnilo bohatý program, ktorý pre členov Ligy proti reumatizmu, pacientov a zamestnancov NÚRCH Piešťany, klientov Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany, ich priateľov, rodinných príslušníkov, sympatizantov, obyvateľov mesta a novinárov pripravila LPRe SR (krst knihy MATERSTVO A REUMA, folklórna skupina zo Sobotišťa vokálna skupina Close Harmony Friends, improvizovaná ambulancia reumatológa).

Súčasťou podujatia bolo aj vyhlásenie výsledkov hlasovania „KROK 2013“. Pre Klub Motýlik bolo skutočne výnimočné. Získali sme prvé miesto v kategórii Televízia a stalisme sa aj absolútnym víťazom s najvyšším počtom pridelených hlasov za reportáž Ivety Gombošovej,  Správy RTVS, odvysielané 10.05.2013 Lupus má na svete 5 miliónov ľudí. Veľká vďaka za všetky Vaše hlasy!

zp